hotel płock, hotele płock, noclegi płock, nocleg płock, hotel 24 płock,
USŁUGI I INNE

Hotel Płock z pysznym jedzeniem i lokalizacją!

Hotel-24 Płock to miejsce, w którym można komfortowo zarezerwować sobie nocleg i które oferuje przede wszystkim niezwykle atrakcyjne, komfortowe, ale również tanie noclegi. Hotel ten dysponuje 21 wygodnymi pokojami, które są jednocześnie niezwykle nowoczesne, ale dodatkowo bardzo stylowo zaaranżowane. Hotel dysponuje 12 pokojami jednoosobowymi, 8 pokojami dwuosobowymi, ale również jednym przestronnym pokojem czteroosobowym. Każdy z tych pokoi ma łazienkę i WC, a oprócz tego jest wyposażony w telewizję, jak również radio oraz posiada dostęp do szerokopasmowego Internetu. Wybierz fajny hotel Płock.

Hotel Płock – nie tylko dobra lokalizacja ale i pyszne jedzenie!

Hotel-24 to hotel, który jest położony w zacisznej dzielnicy Płocka, cieszącej się dużą popularnością.  Jak już wspomniano nocleg ten ma do zaoferowania dostęp do 21 komfortowych i nowocześnie urządzonych pokoji jedno-, dwu- i czteroosobowych. Do dyspozycji wszystkich Gości zostały oddane komfortowe pokoje Standard, Lux, jak również Twin, które odznaczają się różnym standardem, ale też poziomem swego wyposażenia. Recepcja hotelu oraz  bar pozostają do  dyspozycji Gości w godzinach od 6,00 – 23,00 i to we wszystkie dni tygodnia.

hotel płock, hotele płock, noclegi płock, nocleg płock, hotel 24 płock,

Wszystkie pokoje posiadają wyposażenie, takie jak: własna łazienka, telewizor z wieloma kanałami, jak również radio i bezpłatne łącze internetowe Wi­Fi. Należy także zaznaczyć, że hotel ten jest położony w samym centrum Płocka, natomiast leży on tuż obok trasy przejazdowej na odcinku Warszawa – Płock, dlatego też wszystkim odwiedzającym zostaje zagwarantowany komfortowy wypoczynek w bardzo zacisznej okolicy, która znajduje się z dala od ulicznego hałasu. Na zaplecze hotelu składa się: 7 pokoi dwuosobowych, 11 pokoi jednoosobowych, ale również 1 pokój trzyosobowy i 1 pokój czteroosobowy.

Jesteś w Płocku? Sprawdź ten hotel!

Każdy z dostępnych w tym hotelu pokoi dwuosobowych posiada wyposażenie w: pojedyncze łóżko, stojącą szafę garderobianą, czy też stolik z krzesłem do pracy oraz lampkę nocną. Pokoje jednoosobowe z kolei dysponują samodzielną łazienką z umywalką, czy też doświetlanym lustrem oraz przeszkloną kabiną prysznicową. Śniadanie w każdym przypadku jest dodatkowo płatne 30 zł. Pokoje dwuosobowe Hotelu-24 zostały uzupełnione w komfortowe, ale zarazem pojedyncze łóżka, podwójną szafę garderobianą, a dodatkowo stolik z krzesłem do pracy i duży telewizor LCD. Podobnie jak kwatery pojedyncze, tak również pokoje dwuosobowe posiadają własne łazienki, na ich wyposażeniu znalazły się: umywalka, duże i komfortowe w użytkowaniu doświetlane kinkietem lustro, a dodatkowo komfortowa kabina prysznicowa.

Wszystkich Gości odwiedzających Płock hotel zaprasza także do restauracji hotelowej. Restauracja ta oferuje szeroki dostęp do wspaniałej polskiej kuchni, która będzie w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy. Na kartę składają się takie dania jak: zupy, dania drugie, ale również świeże przekąski, bądź też napoje ciepłe i zimne. Restauracja czynna jest w godzinach 15.00 – ­22.00 Restauracji Hotelu24 zaprasza  również wszystkich z Państwa, którzy wykazują chęć, aby móc odpocząć i zrelaksować się przy filiżance kawy, bądź też umówić się na spotkanie biznesowe z klientem. Śniadania w tej restauracji wydawane są zawsze w godzinach od 7.00 do 9.00 rano. Wszystkie śniadania w tym obiekcie są płatne 30 zł/os. Gościom śniadania zostają wydawane w formie szwedzkiego stołu.

Dlaczego warto zdecydować się na nocleg w Płocku? Jakie hotele w Płocku?

Hotele w Płocku cieszą się dużą popularnością. Płock leży niecałe 2 godziny drogi samochodem od Stolicy. Płock to bez wątpienia bardzo ważne miasto nie tylko na mapie Mazowsza, ale również na terytorium całej Polski. Miasto to zostało stworzone na przełomie IX i X wieku, a dzięki swemu znakomitemu położeniu, które biegnie na przecięciu się dróg handlowych, jak również idealnym walorom obronnym (wysoka skarpa Wisły), Płock bardzo szybko zyskał rangę najważniejszych ośrodków miejskich. Jest tutaj wiele atrakcji i mnóstwo miejsc do zwiedzania, dlatego też każdego roku to miejsce przyciąga niezliczone grono turystów. Dlatego warto też zdecydować się na hotele w Płocku.

HOTEL 24 Płock
ul. Graniczna 54/1
09-410 Płock