biegły sądowy grafolog, biegły grafolog, ekspertyzy grafologiczne, grafolog cennik, grafolog, Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz
USŁUGI I INNE

Grafolog – co skrywa wnętrze człowieka?

Grafologia to nowoczesna projekcyjna metoda badania pisma. Można właściwie, definiować grafologię jako sposób analizy rękopisu, umożliwiający identyfikację osoby, która go stworzyła. Można, co prawda, usilnie zmieniać charakter pisma, wykrzywiać rękę na różne możliwości, ale, dobrze wiedzieć, że grafolog postępując zgodnie z zasadami analizy pisma, jest w stanie wykryć i wskazać osobowość, która stworzyła tekst. Ponadto, wiedz, że grafolog to również postać, która na podstawie Twojego pisma, jest w stanie wskazać ok. 300 cech Twojej osobowości. Z tych oczywistych względów, grafologia jest gałęzią nauką często wykorzystywaną przez psychologów czy terapeutów. Pismo ręczne, jest niczym odcisk palca – jedyne w swoim rodzaju, oryginalne, niepowtarzalne. Co prawda, na przestrzeni lat, może ulec zmianie pod wpływem czynników zewnętrznych i strefy psychologicznej człowieka.biegły sądowy grafolog, biegły grafolog, ekspertyzy grafologiczne, grafolog cennik, grafolog,    Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz

„Świadome pismo jest nieświadomym obrazem, projekcją konstrukcji fizycznej i psychicznej człowieka” – Pulver i Anna Teillard.

Co potrafi biegły sądowy grafolog?

  • Biegły grafolog (www.grafolog-holowko.pl) jest osobą publicznego zaufania. Grafolog dokonuje analizy otrzymanego materiału i odpowiednio raportuje swoje tezy. Sprawozdanie z przebiegu analizy pisma, określane jest jako ekspertyzy grafologiczne. Badania wykonywane są przez osobę doświadczoną i we współpracy z organami państwowymi, kancelariami prawnymi,  wymiarem sprawiedliwości. W pracy biegłego grafologa nie ma miejsca na pomyłki! Działalność prowadzona przez kilka organów i wiarygodnego eksperta, czyni pracę rzetelną, godną zaufania, a prawdopodobieństwo popełnienia błędu, praktycznie nie istnieje.
  • Doświadczenie, kompetencje biegłego sądowego grafologa są wpisane na odpowiednie listy w ponad 30 sądach okręgowych i w Polskim Stowarzyszeniu Grafologów.
  • Grafolog (www.grafolog-holowko.pl) wydaje opinie grafologiczne, w tym porównania pisma i podpisów, np. po to, by potwierdzić bądź wykluczyć autentyczność podpisu na różnego rodzaju umowach, aktach prawnych, testamentach i itp. Opinii grafologicznej podlegają też pieczątki i maszynopisy.
  • Biegły sądowy grafolog na podstawie podpisu może również wydać opinię o stanie psychicznym osoby, która tego podpisu dokonała, np. czy była świadoma swojej decyzji, czy podjęła ją dobrowolnie.
  • Biegły grafolog może też zbadać ekspertyzę grafologiczną, wydaną przez innego biegłego, celem weryfikacji.

Badania grafologiczne – po co? W czym pomogą?

Ekspertyzy grafologiczne pomagają podjąć decyzje o dalszym postępowaniu w sprawie. Badanie umożliwia uzyskanie bardzo cennego dowodu. Badanie pismoznawcze oparte jest na zasadach graficzno-porównawczych, które po dziś dzień uchodzą na najskuteczniejsze. Wszystkie opinie zawierają graficzne udokumentowanie wniosków, które również są przydatne w dalszym postępowaniu. Wszystkie przekazane próbki pisma objęte są tajemnicą.

Grafolog – cennik opinii –  (www.grafolog-holowko.pl) analiza grafologiczna wydana przez biegłego eksperta to koszt ok. 700 zł. Wiedz jednak, że biegły sądowy grafolog, może zostać wezwany do sądowego wstawiennictwa na rozprawie, celem wydania opinii.

Swego czasu bardzo popularna była historia staruszków z Kielc, którzy zostali zaproszeni na kulinarny pokaz. Oczywiście, celem spotkania była sprzedaż słabej jakości garnków, które kreowano na produkty z górnej półki. Staruszkowie, którzy „nie dali się nabrać na oszustwo” i tak, zostali „wkręceni” w kredyt. A wszystko za sprawą tego, że tuż przy wejściu na salę trzeba było pokazać dowód. Oszuści zeskanowali wszystkie podpisy, a potem w imieniu osób zaproszonych zawierali umowy z parabankami. Ponieważ, zgłoszeń o oszustwie było dużo, sprawą zainteresowała się policja. Nie obeszło się również bez rozprawy sądowej. Biegły sądowy grafolog, nie tylko zajął się konkretnymi przypadkami, ale i wydawał opinie na rozprawie. Badaniu podlegał charakter pisma, data i zgodność pisma ze skanem na dowodzie. Dzięki rozgłosowi i licznym dogłębnym analizom i interpretacjom grafologicznym, udało się udowodnić, że staruszkowie albo zostali oszukani, bo ktoś bez ich wiedzy i zgody wykorzystał ich podpis do korzyści osobistych, albo, że ci, którzy teoretycznie, dobrowolnie podpisali umowę z parabankiem, byli kompletnie nieświadomi rozwijającej się sytuacji. Pomoc grafologa, okazała się zatem, bezcenna. Pieniądze zostały zwrócone wszystkim pokrzywdzonym, a oszuści surowo ukarani.

Grafolog – cena

Biegły sądowy grafolog, cennik ma dopasowany do swoich umiejętności i doświadczenia. Osoba, która zajmuje się badaniem pisma i ma świadczyć w sądzie, musi być osobą godną zaufania, a jej działalność powinna być ocertyfikowana. Wiedz, że grafologiem nie każdy może zostać. Przeciętny człowiek nie ma w sobie dość dużo pierwiastka analitycznego i dość wysokich zdolności poznawczych. Grafolog „ślęczy” nad swoją pracą długimi godzinami, bada wszystkie kąty, laseczki, ogonki, brzuszki. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę! Nie powinna Cię zatem, dziwić wysoka cena usług grafologicznych. Jeśli, natomiast, zależy Ci na pomyślnym zakończeniu sprawy, może warto zainwestować w odpowiednią osobę?