Kubki termiczne ze wzorami polskich miast
kubki termiczne

Kubki termiczne z ciekawymi wzorami

Chyba wszyscy słyszeli już o kubkach termicznych. Pozwalają one utrzymać temperaturę nalanego do nich napoju przez długi czas. Kubki termiczne, podobnie jak termosy, działają poprzez utrzymywanie pożądanej temperatury płynu. Jeśli wcześniej takie przedmioty były używane głównie podczas wypraw kempingowych, dziś kubki z efektem termicznym stały się powszechnym produktem używanym na co dzień.

Oprócz oczywistej cechy kubków termicznych jaką jest ich funkcjonalność, ważny jest również ciekawy i modny design. Dziś kubki termiczne stały się swoistym dodatkiem, który może podkreślić styl i charakter ich właściciela. Dlatego oryginalność i wygląd są wymieniane do szeregu licznych zalet takich kubków, oprócz wygody, trwałości, izolacji cieplnej i praktyczności. Dobrze rozumiejąc potrzeby współczesnego społeczeństwa, tacy producenci jak Gliniana Kura pilnie pracują nad indywidualnością w projektowaniu produktów, aby każdy mógł wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla siebie. Obecnie istnieje wiele sposobów i opcji personalizacji kubków termicznych. Jedną z najczęstszych i najszerzej dostępnych opcji w tym sensie jest drukowanie wzorów na powierzchni produktu. Ta popularna usługa pozwala kupować produkty z dowolnym obrazem.

Kubek termiczny z nazwą miejscowości

Kubek termiczny z nazwą miejscowości i obrazkiem przedstawiającym popularne w niej miejsca to świetna pamiątka z wakacji. Picie kawy w pracy z takiego kubka z pewnością przypomni miłe chwile z urlopu i sprawi, że dzień stanie się przyjemniejszy, a kawa czy herbata smaczniejsza. Jest to też znakomity pomysł na prezent przywieziony z wakacji dla znajomych czy rodziny. Taki prezent z wakacji jest nie tylko ładny, ale też praktyczny. Kubek z nadrukowanym charakterystycznym elementem miasta zatrzymuje wspomnienia zawsze przy Tobie. Pijąc kawę możesz wspominać wakacyjne wyjazdy spoglądając na wizerunek Neptuna, warszawskiej Syrenki czy poznańskich koziołków umieszczony na kubku.

Nadruki na kubkach termicznych są trwałe

Należy pamiętać, że sam wzorzysty nadruk na kubku powinien być trwały i wytrzymały. Nawet najciekawszy wzór jest bezużyteczny, gdy po kilku myciach zostanie z niego tylko blady cień. Porcelanowe kubki termiczne wykorzystują technologię, dzięki której obrazek pozostaje wyraźny i nie traci kolorów nawet po wielokrotnej wizycie w zmywarce. Ochronna powłoka sprawia, że nie musisz martwić się, że nadruk na kubku wyblaknie na słońcu lub się zetrze lub odklei. Taki porządny kubek nie kończy schowany w szafce w obawie przed zniszczeniem, ale trwałość i jakość nadruku sprawia, iż może on stanowić praktyczną ozdobę kuchni, a jednocześnie być w ciągłym, codziennym użyciu.