pizza płock, pizzeria płock, imprezy okolicznościowe płock, dowozorro pizza płock,
USŁUGI I INNE

Pizza, czyli najpopularniejszy posiłek na świecie, jesz?

Pizza, czyli – Co poza Robertem Makłowiczem kochają wszyscy?

Podpowiedź: jest okrągła, ale też trójkątna, ma w sobie mąkę, drożdże i ser. Tak! To ona! PizzaPizza https://dowozorro.pl/ to świętość, pizza to życie. Kto nie chce mieć pięknego życia? Jest jak zimny deszcz po gorącym dniu, jak odcinek ulubionego serialu po miesiącach czekania na nowy sezon, jak osoba przepuszczająca cię w kolejce do kasy. Pizza to puszysta miłość na papierze ściernym życia. Dobry placek to nieodłączny element menu pod hasłem imprezy okolicznościowe https://dowozorro.pl/imprezy-okolicznosciowe-plock/. Urodziny przyjaciółki, panieński najlepszego kumpla, świętowanie awansu w pracy na stanowisko, które ma teraz więcej obcojęzycznych nazw? Odpowiedź układa się z rozsypanych, niczym mąka na blacie, literek: pizzaPizza, jak wszystko w naszym świecie, ma swój początek w Starożytnej Grecji, gdzie popularne były placki plangutos – cienkie ciasto na które nakładano różne dodatki. Dopiero we Włoszech pojawiło się słowo „pizza” wypowiadane teraz codziennie przez miliony osób na całym świecie jako obietnica dobrego smaku i nadziei na lepsze jutro. Chociaż paradoksalnie danie to było posiłkiem biedoty, dziś zajadają się nim wszyscy.

pizza płock, pizzeria płock, imprezy okolicznościowe płock,  dowozorro pizza płock,

Gdzie w Płocku jest najlepsza pizza? Która pizzeria podbije serca wszystkich?

Gdzie można zabrać znajomych albo dziewczynę czy chłopaka, żeby się nie wstydzić i nie wysłuchiwać przez całe spotkanie „kiedy idziemy do domu?”? Kto umili nam deszczowy dzień, w którym kolejny raz okazało się, że nie dostaliśmy pracy w młodym, dynamicznym zespole? Otóż Dowozorro, czyli najlepsza pizzeria w Płocku. Ta fabryka okrągłych placków istnieje od 2015 roku i od tego czasu napełnia brzuchy mieszkańców wspaniałym połączniem mąki, drożdży, sosu pomidorowego oraz sera. W pizzerii Dowozorro pracują ludzie, którzy mają doktoraty z pizzerologii – wiedzą, co zrobić, żeby uzyskać najlepszy smak i konsystencję, jak wygrać zawody o mistrzostwo w kategorii: najlepsza pizza Płock. W Dowozorro każdy znajdzie coś dla siebie: od klasyki, przez mieszankę, po czyste szaleństwo (czytaj: ananas na pizzy! alert!). Pizzeria Płock korzysta z najświeższych składników, które są przechowywane w odpowiednich warunkach – wszyscy na nie chuchają i dmuchają, żeby pizza wychodząca spod szyldu pizzerii mogła znaleźć się pod słownikową definicją wyrazu „perfekcja”. Świat pizzy w Dozorro to składniki najlepszej jakości, które są rozkładane rękami pełnymi miłości na pomidorowym spodzie. Pizzeria Płock ma w swoim menu coś dla smakoszy – pizza na cienkim cieśnie i dla łasuchów – pizza na grubym cieśnie. Poza klasycznymi pozycjami, które zna już cały świat, pizzeria Dowozorro oferuje również takie kompozycje jak pizzę złożoną z następujących elementów: sos pomidorowy, mozzarella, mozzarella biała, lazur, parmezan, żurawina, orzeszki Pini czy inną, ciekawą konstelację smaków: sos pomidorowy, mozzarella, salami, papryka marynowana, czerwona fasola, kukurydza, jalapeno, cebula, kurczak. Dla wszystkich, którzy lubią mieć pełną kontrolę nad swoim życiem, pizzeria oferuje również pizzę DIY, którą można skomponować z wybranych przez siebie składników.

Wszystko, co można świętować, należy świętować. Imprezy okolicznościowe kojarzą się tylko z nudnymi sałatkami jarzynowymi i nóżkami w galarecie oraz tańczącym wujkiem w rozpiętej koszuli? Teraz przyszedł czas na zmiany. Pizzeria w Płocku Dozorro wynajmuje lokal oraz swoje wyśmienite kubki smakowe w postaci kucharzy, którzy z oddaniem ulepią najwymyślniejsze placki. Nie chcesz rozmawiać o polityce w czasie urodzin cioci? Wystarczy magiczny składnik: gluten poddany obróbce, z której wyrasta pizzaPizzeria w Płocku oferuje wynajem przytulnej sali na różne okazje – chrzciny, imprezy firmowe, urodziny itd.