stacja kontroli pojazdów sanok, przyciemnianie szyb samochodowych sanok, stacja diagnostyczna sanok, przeglądy samochodów sanok, Laserowa Geometria kół sanok, ustawianie zbieżność kół sanok, przegląd auta sanok, przegląd samochodu sanok, badanie techniczne auta, okresowe badanie techniczne pojazdu
MOTORYZACJA

Stacja kontroli pojazdów / diagnostyczna Sanok

Dlaczego pomoc drogowa Sanok?

Awarię samochodu, stłuczkę czy wypadek  trudno przewidzieć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma Car Glass Service oferuje niedrogie holowanie w Sanoku z miejsca zdarzenia do warsztatu mechanicznego.  Niezależnie od tego, co się wydarzyło, przyjedzie bardzo sprawnie na miejsce zdarzenia i zajmie się problemem. Dysponuje profesjonalnym sprzętem do kompleksowej pomocy drogowej. Zakres usług obejmuje holowanie, transport na lawecie (nawet małych i średnich samochodów dostawczych), pomoc w zawiadomieniu odpowiednich służb drogowych i doraźną opiekę nad osobami poszkodowanymi. Firma CGS pracuje w systemie 24h/7, a dyspozytorzy są dostępni pod telefonem przez całą dobę. Na rynku działają już kilkanaście lat, zdobywając zaufanie bardzo wielu Klientów. Jest to rodzinna firma która zdobyła 10-letnie doświadczenie w branży samochodowej. Korzystają z materiałów, które są najwyższej jakości, dzięki czemu oferują profesjonalne i rzetelne usługi. Wszystkie prace są ubezpieczone oraz objęte gwarancją. Jak uczy  wieloletnie doświadczenie, zaufanie Klientów jest podstawą nie tylko tego, ale każdego innego biznesu. Dlatego firma dokłada wszelkich starań, aby wszyscy Klienci oraz każdy z osobna Klient byli zadowoleni z jakości świadczonych usług.

auto spa, auto spa sanok, kosmetyka samochodowa, kosmetyka samochodowa sanok, auto detailing, auto detailing sanok, polerowanie aut, polerowanie samochodów sanok, myjnia samochodowa, myjnia samochodowa sanok, ręczna myjnia samochodowa, ręczna myjnia samochodowa sanok, naprawa odprysków, naprawa odprysków sanok, naprawa szyb samochodowych sanok, pomoc drogowa podkarpackie, pomoc drogowa Sanok, holowanie podkarpackie, holowanie Sanok, laweta Sanok, laweta podkarpackie,

Holowanie Sanok to już lokalna tradycja

Zdarzenia drogowe zdarzają się często i mogą spotkać każdego kierowcę. Unieruchomiony pojazd trzeba przetransportować, często jak najszybciej w odpowiednie bezpieczne miejsce. Holowanie samochodu nie jest łatwą sztuką. Wszyscy pamiętamy amatorskie sposoby holowania na różnych linkach, które się urywały, a po holowaniu trudno je było zdjąć. Poza tym nie każdy samochód jest wyposażony w hak holowniczy, a samochód, który ma być holowany nie zawsze ma specjalny uchwyt do holowania z przodu pod maską. Kiedyś holowano zaczepiając auto holowane o byle jaki wystający fragment samochodu, co mogło spowodować nawet uszkodzenia podwozia i konieczność kosztownej naprawy. Jak mówią przepisy, auto holowane musi być w odpowiedniej odległości, aby kierowca zdołał w razie potrzeby na czas wyhamować. Nie każda też lina nadaje się do holowania – są liny za krótkie, albo ze złego materiału. Lina łącząca sczepione pojazdy powinna być też specjalnie oznaczona, co robi bardzo niewielu kierowców, mimo, że przepisy drogowe dotyczące holowania funkcjonują już od dawna i są zgodne z normami europejskimi.

Profesjonalne holowanie zapewnia firma Car Glass Service, mieszcząca się w Sanoku, skąd pomoc drogowa wyjeżdża do wszystkich potrzebujących. Takie holowanie musi być przede wszystkim bezpieczne, sprawne i jak najmniej szkodliwe dla ruchu drogowego i pozostałych jego uczestnikach. Kierowcy CGS umieją świetnie dostosować się do wymagań, jakie stawia profesjonalne holowanie pojazdów.

Jeśli laweta, to tylko laweta Sanok

Nie każdy jednak pojazd nadaje się do holowania. Mogą być zakleszczone hamulce, zniszczona i zablokowana skrzynia biegów czy zablokowane koła. Poza tym holowany pojazd musi mieć sprawne tylne oświetlenie, tak jak przyczepa, a często po stłuczce tylnej światła są rozbite. Czasami nie działają także światła stopu. Wszystko to sprawia, że najłatwiej, szybko i sprawnie przetransportować pojazd na specjalnej lawecie, posiadającej wszelkie nowoczesne parametry.

Pomoc drogowa Sanok firmy CGS obejmuje transport na specjalistycznych lawetach. Są sprawne w ruchu drogowym, w pełni bezpieczne, posiadają wszelkie atesty, a przede wszystkim mają dużą nośność i ładowność. Przetransportujemy niemal każdy pojazd – wszystkie osobowe oraz część małych i średnich gabarytów pojazdów dostawczych. Nasi kierowcy mają wysokie kwalifikacje, więc nie trzeba się martwić o uszkodzenie pojazdu – nasze usługi objęte są gwarancjami i są ubezpieczone. Możemy poszczycić się całkowicie bezszkodową jazdą lawetami w Sanoku i okolicach, co pozytywnie wpływa zarówno na lokalną reputację, jak i to, że jesteśmy rozpoznawalni w Polsce. Nie ma potrzeby obawiać się więc transportu lawetą, bo zastosowane środki ostrożności, jak bardzo dobre mocowanie pojazdu, ostrożna jazda po najkrótszej możliwej trasie do miejsca przeznaczenia, sprawny rozładunek lawety – są gwarancją, że pojazd nie zostanie wtórnie uszkodzony.

Nikomu nie wolno życzyć niemiłych zdarzeń drogowych, ale jak uczą statystyki, każdy kierowca włączając się do ruchu drogowego musi uwzględnić i taką ewentualność. Kiedy doszło do stłuczki, albo co gorsza poważnego wypadku, kierowcy często “tracą” głowę i nie potrafią zareagować odpowiednio do sytuacji. Zachowanie zimnej krwi jest możliwe, jeśli poszkodowany kierowca wie, że specjaliści zajmą się wszystkim, co od momentu zdarzenia należy wykonać. Stres, jaki wynika z nieplanowanej sytuacji drogowej jest często zbyt duży, aby kierowca sam poradził sobie ze wszystkimi formalnościami, usuwaniem pojazdu z pasa ruchu drogowego i innymi koniecznymi czynnościami. Lepiej i naturalniej jest zostawić to tak doświadczonej firmie, jaką jest Car Glass Service z Sanoka.

Adres:
Car Glass Service Stacja Kontroli Pojazdów | Stacja Diagnostyczna
38-500 Sanok
ul. Okulickiego 2

stacjadiagnostycznacgs@gmail.com
Mobile: +48665200110